Нацгвардія спільно з представниками Латвійської Республіки навчали наших вчителів військовій справі.

Впродовж двох днів у Національній гвардії України для вчителів загальноосвітніх шкіл та коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою проходять семінарські заняття за предметом «Захист Вітчизни». Своїм досвідом роботи з учнями приїхали поділитися – заступник директора Кадетських сил Латвії Юріс Юсканс та інструктор Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Раіво Тука.

Заняття з освітянами проводяться на базі Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ за участю представників Міністерства освіти і науки України.

Заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар розповів присутнім про призначення НГУ та ролі відомства у питаннях військово-патріотичного виховання.

«Не зважаючи на те, що патріотичне виховання молоді не головне завдання Нацгвардії, ми приділяємо значну увагу цьому напрямку роботи. Оскільки саме підготовка молоді та пізнання діяльності військових формувань стануть запорукою виховання справжніх українців, патріотів своєї країни»,- переконаний заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Ярослав Сподар.

В перший день семінару латвійські колеги ознайомили присутніх з особливостями організації та проведення занять, правилами безпеки та ризиками оцінювання. Заступник директора Кадетських сил Латвії Юріс Юсканс зазначив, що працювати з українською аудиторією цікаво.

«Сьогодні була теорія, завтра ми будемо проводити практичні заняття. Інструктор продемонструє як потрібно проводити заняття, міри безпеки, що необхідно дотримуватись, а також покажемо основи управління заняттями з вогневої підготовки та тактичної підготовки»,- сказав Юріс Юсканс.

Також він зазначив, що Нацгвардія буде брати участь у міжнародних заходах подібного спрямування, тож він сподівається на плідну співпрацю у вихованні соціально-відповідальної молоді.

Самі ж викладачі від першого дня семінару залишились задоволеними. На їх думку заняття із «Захисту Вітчизни» - дозволяють виховати молодь з патріотичним настроєм.

/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1013.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1014.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1016.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1017.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1019.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1020.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1023.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1024.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1025 (1).JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1026.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1027.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1035.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1036.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1039.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1041.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_1042.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 460