Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2022

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватимез 5 по 22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайті Київського регіонально центру оцінювання якості освіти за посиланнямhttps://kyivtest.org.ua/

19 березнявідбудеться тестування з української мови, української мови і літератури.

26 березня- з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької). У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках25 березняз української мови, української мови і літератури,1 квітня— з інших навчальних предметів.

Кiлькiсть переглядiв: 6