Сьогодні у нашій школі відбувся ІІ етап Спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю. Участь у змаганнях взяли представники всіх районів Київської області. Всього на змагання прибули 70 спортсменів-інвалідів різних нозологій, у тому числі 4 інвалідів-візочників.

На церемонії відкриття змагань заступник Обухівського міського голови Рогоза В.І., начальник регіонального центру «Інваспорт» М.В.Віниченко і директор ДЮСШІ О.І. Каурайнен привітали присутніх спортсменів, тренерів і супроводжуючих і побажали всім вдалої гри. На змаганнях був присутній фіналіст параолімпійських ігор у Сіднеї, призер світу та Європи з штовхання ядра та метання диску Пісков Юрій Борисович, фіналістка трьох параолімпійських ігор у Сіднеї, Афінах, Пекіні, призерка світу та Європи з бігових видів спорту Рудківська Тетяна та інші видатні спортсмени- параолімпійці. Головний суддя змагань В.І. Король відмітив, що кількість спортсменів, які бажають взяти участь у змаганнях, значно зросла та проінформував всіх присутніх про регламент змагань і дав старт святу настільного тенісу.

Спортсмени змагалися у наступних нозологіях: спортсмени з УОРА-візочники, спортсмени з УОРА ДЦП, спортсмени з УОРА інші, спортсмени з вадами слуху, спортсмени з ВРФР. Кожна нозологія спортсменів була поділена на 3 вікові групи: дорослі (2000р.н.і старші), юнаки і дівчата старшої групи (2001-2002 р.н.), юнаки і дівчата молодшої групи (2003-2005р.н.).

Змагання пройшли азартно і безкомпромісно. Переможці у своїх нозологіях були нагороджені дипломами.

Ці змагання дали можливість учням школи, що вболівали за спортсменів з інвалідністю, задуматись ще раз над тим як важливо берегти здоров я, та цінувати життя!

/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0953.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0954.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0958.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0963.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0968.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0973.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0982.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/IMG_0991.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 434