«Гори, палай вогонь Олімпіади»

Традиційно на початку нового навчального року, проходять заходи спрямовані на популяризацію спорту та утвердження здорового способу життя – «Олімпійський тиждень». Організаційно-методичні аспекти проведення олімпійського тижня було обговорено на засіданні міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури, на нараді заступників директора школи з виховної роботи.

З метою активізації фізкультурно – масової роботи, залучення школярів до занять спортом, виховання у дітей гуманістичних ідеалів олімпізму та в зв’язку з упровадженням різних форм Олімпійської освіти у НВО з 14.09.2018 р. по 21.09.2018 р. проходив «Олімпійський тиждень». Урочисте відкриття пройшло 14 вересня під гаслом «Гори, палай вогонь Олімпіади», школа отримала у подарунок 2 багатофункціональні спортивні майданчики.

Задля досягнення мети популяризації олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя, вчителі різних предметів намагалися проінформувати школярів про здоровий спосіб життя, досягнення України в різних галузях спорту. Так, на уроках української мови і світової літератури учні вивчали олімпійські традиції та легенди різних країн світу, а на уроках історії та географії досліджували географічне положення, історію розвитку та звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились в різні роки Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні. Вчителі образотворчого мистецтва провели конкурс малюнків на асфальті зі спортивної тематики.

Класні керівники 6-х та 9-х класів провели бесіди про підготовку спортсменів інвалідів. Учні були вражені жагою цих мужніх людей до перемоги, їх невичерпним бажанням перемагати та показувати, що заняття спортом може перемогти любу недугу, зміцнити здоров я, зробити життя наповненим та цікавим.

Вчителі фізичної культури залучали школярів до участі у «веселих стартах», рухливих народних іграх. Діти з радістю приносили на виховні години свої спортивні нагороди і розповідали про різні види спорту якими займаються у секціях та гуртках міста.

Адміністрація та вчителі фізичної культури НВО з року в рік творчо підходять до планування та проведення всіх спортивних заходів. У НВО планується створення Куточка спортивної слави, де будуть зібрані всі нагороди учнів, що прославляли свій навчальний заклад на спортивних змаганнях різних рівнів.

/Files/images/123/velosipedn_peregoni/122.jpg /Files/images/123/velosipedn_peregoni/444.jpg/Files/images/123/velosipedn_peregoni/76.jpg/Files/images/123/velosipedn_peregoni/8.jpg/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/olmpyskiy_tijden/IMG_6763.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/olmpyskiy_tijden/IMG_6769.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/olmpyskiy_tijden/IMG_6772.JPG/Files/images/_vseukranskiy_reyd_uvaga_dti_na_doroz/olmpyskiy_tijden/IMG_6774.JPG/Files/images/123/velosipedn_peregoni/12.jpg/Files/images/123/velosipedn_peregoni/2.jpg/Files/images/123/velosipedn_peregoni/555.jpg/Files/images/123/velosipedn_peregoni/viber image1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 366